Satura Izveide

Jebkuram reprezentācijas materiālam ir nepieciešams saturs. Kā pieredze rāda tad tieši izveidot tekstus un vizuālos informācijas avotus parasti ir vislielākā problēma, ja tas tiek uzkrauts uz paša uzņēmuma pleciem. Tādēļ piedāvājam to izdarīt jūsu vietā.

Atradīsim vārdus kā uzrunāt jūsu auditoriju

Izveidot saturīgu aprakstu par uzņēmumu un darbības sfēru. Izceļot uzņēmuma stiprās puses un pieredzi. Izveidot aprakstus par sniegtajiem pakalpojumiem un produktiem.
Saka ka viens attēls spēj aizvietot tūkstots vārdus. Esam gatavi nofotografēt uzņēmuma telpas, personālu, pakalpojuma sniegšanas procesu un produkciju. Ir iespējams arī fotogrāfijas no gaisa izmantojot dronu.
Ja viens attēls spēj pateikt 1000 vārdus, tad iedomājieties cik daudz informācijas spēj pārraidīt 1 minūti garš video ? Nofilmēsim un samontēsim jūsu uzņēmuma reklāmas rullīti, vai prezentācijas materiālu. Iespējams arī ierunāt tekstu.

Sociālo tīklu pārvaldība

Mēs parūpēsimies par Jūsu profiliem sociālos tīklos. Jums būs tikai jāapkalpo jaunie klienti. Jūsu Facebook un Instagram kontu pārvaldība ir labākais risinājums, kā VIENMĒR uzturēt sakarus un stāstīt jaunumus klientiem.
Mēs parūpēsimies par informāciju jūsu sociālajos tīklos un regulāri gādāsim par svaigu saturu. Atjaunināt informāciju sociālajos tīklos ir svarīgi, jo tas tā ir vistiešākā saikne ar jūsu esošajiem un potenciālajiem klientiem.
Ja jums nav sociālo tīklu konts, piedāvājam to izveidot, piemeklējot tieši jums piemērotāko platformu.